•  

  • test

O nas

Montaż reklam? Odśnieżanie dachów? Czyszczenie rynien? Malowanie elewacji?

zdj-klienta (6)

Te oraz inne prace wykonamy z pełnym profesjonalizmem! Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą, świadczącą od 2010 r. prace wysokościowe. Nasz zespół tworzy młoda, zdyscyplinowana i doskonale przeszkolona grupa alpinistów. Firma jest ubezpieczona i posiada uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach techniką alpinistyczną.

Prace alpinistyczne wykonujemy dla Klientów głównie z województwa mazowieckiego. Przyjmujemy zamówienia na wybrane usługi także z terenu całego kraju.

  • Do współpracy z naszą firmą zapraszamy firmy porządkowe oraz wspólnoty mieszkaniowe.
  • Wykorzystujemy wyłącznie środki myjące oraz sprzęt posiadający stosowne atesty.
  • Informujemy Państwa, iż zamówienia na wybrane prace przyjmujemy przez całą dobę.
  • Każdy z naszych klientów otrzyma od nas 12-miesięczną gwarancję na wykonane usługi.
  • Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i zaufanie naszych Klientów.

Zachęcamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.

<strong>Montaż reklam? Odśnieżanie dachów? Czyszczenie rynien? Malowanie elewacji?</strong><a href=”http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/wp-content/uploads/2014/02/zdj-klienta-6.jpg” data-mce-href=”http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/wp-content/uploads/2014/02/zdj-klienta-6.jpg”><img class=”alignright wp-image-260 size-full” src=”http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/wp-content/uploads/2014/02/zdj-klienta-6.jpg” alt=”zdj-klienta (6)” width=”300″ height=”200″ data-mce-src=”http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/wp-content/uploads/2014/02/zdj-klienta-6.jpg” /></a>Te oraz inne prace wykonamy z pełnym profesjonalizmem! Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą, świadczącą od 2010 r. prace wysokościowe. Nasz zespół tworzy młoda, zdyscyplinowana i doskonale przeszkolona grupa alpinistów. Firma jest ubezpieczona i posiada uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach techniką alpinistyczną.Prace alpinistyczne wykonujemy dla Klientów głównie z województwa mazowieckiego. Przyjmujemy zamówienia na wybrane usługi także z terenu całego kraju.<li>Do współpracy z naszą firmą zapraszamy firmy porządkowe oraz wspólnoty mieszkaniowe.</li><li>Wykorzystujemy wyłącznie środki myjące oraz sprzęt posiadający stosowne atesty.</li><li>Informujemy Państwa, iż zamówienia na wybrane prace przyjmujemy przez całą dobę.</li><li>Każdy z naszych klientów otrzyma od nas 12-miesięczną gwarancję na wykonane usługi.</li><li>Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i zaufanie naszych Klientów.</li>
Zachęcamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.